Symfonia Praga
Gdzie życie gra najpiękniej

Mieszkanie D-57

Mieszkanie nr
D-57
Status
SPRZEDANE
Metraż: 73.7 m²
Balkon: 9.44 m²
Pokoje: 4
Piętro: 4
Cena regularna: 1 614 030 zł
Cena m²: 21 900 zł

LOKAL
D-50
POKOJE
3
POWIERZCHNIA
66.57 m²
PIĘTRO
3
Rzut
LOKAL
D-67
POKOJE
2
POWIERZCHNIA
46.95 m²
PIĘTRO
6
Rzut
LOKAL
D-51
POKOJE
3
POWIERZCHNIA
54.34 m²
PIĘTRO
3
Rzut