Symfonia Praga
Gdzie życie gra najpiękniej

Mieszkanie E-91

Mieszkanie nr
E-91
Status
DOSTĘPNE
Metraż: 33.51 m²
Balkon: 5.59 m²
Pokoje: 2
Piętro: 4
Cena regularna: 837 750 zł
Cena m²: 25 000 zł

LOKAL
E-73
POKOJE
2
POWIERZCHNIA
33.51 m²
PIĘTRO
1
Rzut
LOKAL
E-89
POKOJE
1
POWIERZCHNIA
43.58 m²
PIĘTRO
3
Rzut
LOKAL
E-74
POKOJE
3
POWIERZCHNIA
76.20 m²
PIĘTRO
1
Rzut